Myślimy
kompleksowo
 

12 października 2016

Szybka wirtualizacja obrazów backupu dla vSphere od StorageCraft

Producent rozwiązań do tworzenia i szybkiego przywracania danych StorageCraft Technology Corporation właśnie przyspiesza pracę z obrazami backupu. Dzięki opracowanej z firmą VMware technologii VirtualBoot™ dla vSphere użytkownicy produktów StorageCraft mogą teraz bezpłatnie wirtualizować obrazy backupu bezpośrednio na hostach ESXi. Jakie korzyści biznesowe płyną z takiego zabiegu?

Autorska technologia VirtualBoot™ działająca do tej pory w środowiskach Hyper-V i bezpłatnego VirtualBox jest już dostępna dla użytkowników vSphere. Jej zastosowanie umożliwia szybkie uruchamianie obrazów backupu wykonanych programem StorageCraft ShadowProtect SPX bezpośrednio na hostach VMware ESXi. Bez czasochłonnej konwersji plików i angażowania maszyny pośredniczącej rozwiązanie znacząco przyspiesza tworzenie maszyn wirtualnych. Dzięki temu użytkownicy zyskują możliwość migracji fizycznych systemów i maszyn wirtualnych z innego wirtualizatora (ang. hypervisor) do platformy ESXi z minimalnym przestojem w pracy. Działając na maszynach wirtualnych mogą też łatwo testować wpływ wprowadzanych zmian na docelowe środowisko produkcyjne. Z kolei decydenci finansowi docenią fakt, że bezpłatna technologia pozwoli zmaksymalizować współczynnik ROI z dotychczasowych inwestycji w platformę VMware i dodatkowo skrócić kosztowne przestoje w pracy.

StorageCraft VirtualBoot™ dla vSphere to przede wszystkim narzędzie utrzymywania ciągłości biznesu.

Scott Barnes
CTO w firmie Storagecraft

Technologia VirtualBoot™ dla vSphere została stworzona przez StorageCraft wspólnie z firmą VMware i posiada certyfikat VMware Ready. Technologia dostępna jest w ramach licencji rozwiązania StorageCraft ShadowProtect SPX do backupu i szybkiego odzyskiwania dostępu do danych. Polskim dostawcą rozwiązań StorageCraft jest firma ANZENA.

Autorem tekstu jest Piotr Surmacz

Justyna Pietruszka
marketing specialist

Masz pytania?
Skontaktuj się ze mną:
pietruszka.j@anzena.pl
32 259 10 89