Myślimy
kompleksowo
 

8 lutego 2017

StorageCraft częścią ESET Technology Alliance

Produkty do backupu firmy StorageCraft dostępne są w ramach inicjatywy ESET Technology Alliance, której celem jest oferowanie klientom kompletnej ochrony infrastruktury IT za pomocą rozwiązań ESET i komplementarnych do nich produktów zabezpieczających.

ESET Technology Alliance to program współpracy technologicznej stworzony przez firmę ESET. Uczestnikami inicjatywy zostają firmy, wybrane spośród starannie wyselekcjonowanego grona producentów rozwiązań dedykowanych do ochrony infrastruktury teleinformatycznej, określanych mianem najlepszych w swojej klasie. Każdy produkt dostępny w ramach ESET Technology Alliance przeszedł rygorystyczne testy weryfikujące skuteczność wykorzystywanej technologii, realną użyteczność oraz łatwość ich użytkowania. W ofercie ESET Technology Alliance są również produkty firmy StorageCraft.

Rozwiązania firmy StorageCraft umożliwiają tworzenie backupu i odzyskiwanie danych z serwerów fizycznych i wirtualnych Windows i Linux oraz stacji roboczych pod systemem Windows. Backup tworzony jest jako obraz całego dysku włącznie z systemem operacyjnym, jego ustawieniami, zainstalowanymi aplikacjami i usługami oraz wszystkimi danymi użytkownika. Programy ShadowProtect SPX umożliwiają backup maszyn fizycznych (stacji roboczych i serwerów) i maszyn wirtualnych pracujących w środowiskach VMware, MS Hyper-V, Citrix, Oracle VirtualBox i RedHat KVM.

Wyróżnikiem rozwiązań StorageCraft są unikalne technologie pozwalające błyskawicznie przywrócić dane z backupu oraz utrzymać ciągłość pracy w chronionej infrastrukturze, w sytuacjach awaryjnych. Rozwiązania StorageCraft pozwalają m.in. przywracać serwery dowolnej wielkości nawet w 15 minut (technologia HeadStart Restore) i odtwarzać backup na zupełnie innym sprzęcie niż ten z którego backup został wykonany (technologia Hardware Independent Restore).

Autorem tekstu jest Piotr Surmacz

Justyna Pietruszka
marketing specialist

Masz pytania?
Skontaktuj się ze mną:
pietruszka.j@anzena.pl
32 259 10 89