Myślimy
kompleksowo
 

1 marca 2017

Advanced Security Systems Katowice

Advanced Security Systems to spotkania adresowane do administratorów i specjalistów z branży IT zainteresowanych poznaniem nowoczesnych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych dla firm oraz instytucji samorządowych. Pierwsza konferencja w ramach ASS 2017 odbyła się w Katowicach.

82 osoby gościły na pierwszej w 2017 roku konferencji z cyklu "Advanced Security Systems". Wydarzenie zorganizowaliśmy wspólnie z Biurem Bezpieczeństwa IT DAGMA oraz firmami Barracuda Networks, Senetic i Legrand w katowickiej siedzibie firmy DAGMA Sp. z o.o..

Na początku spotkania uczestnicy obejrzeli praktyczny pokaz odtwarzania systemów fizycznych i wirtualnych na przykładzie rozwiązań StorageCraft ShadowProtect SPX. Następnie zaprezentowano sposoby ochrony przed atakami szyfrującymi za pomocą technologii Barracuda Networks oraz innowacje czekające na klientów w narzędziu Microsoft Office 365. W kolejnych godzinach zebrani specjaliści poznali narzędzie Safetica, kompleksowo chroniące przed wyciekami firmowych danych oraz korzyści płynące ze stosowania zasilaczy marki Legrand.

Dziękujemy Wam za liczne przybycie i zapraszamy na kolejne spotkanie - termin i miejsce ujawnimy już wkrótce!

Autorem tekstu jest Piotr Surmacz

Justyna Pietruszka
marketing specialist

Masz pytania?
Skontaktuj się ze mną:
pietruszka.j@anzena.pl
32 259 10 89